Voditelj korisničke podrške (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Mi u Omegi Software ne pratimo trendove nego ih interpretiramo i stvaramo. Koristimo prednosti novih tehnologija kako bi olakšali svakodnevno poslovanje te u konačnici donijeli pozitivne promjene u radu naših korisnika.

Omegaše pokreće znatiželja, želja za znanjem i stvaranjem novih ideja. Volimo biti kreativni i stvarati nova tehnološki inovativna rješenja za unapređenje poslovnih procesa.

Više od 20 godina Omega software d.o.o. predvodnik je hrvatskog IT-a, s naglaskom na kvalitetu i inovativnost.

Naš tim trenutno broji preko 100 stručnjaka iz raznih područja, a iz godine u godinu povećavamo obujam poslovanja te kroz tendenciju rasta želimo naše poslovanje obogatiti najkvalitetnijim zaposlenicima.

Odjel korisničke podrške ambiciozan je i veseli tim koji pruža podršku našim klijentima kao i ostalim odjelima u organizaciji.

Svakodnevno komuniciramo s korisnicima (telefonski i putem maila), pružamo im pomoć, rješavamo upite i vodimo brigu o našim klijentima te šaljemo zapisnike o održavanju.

Odgovornosti:

  • Upravljanje poslovanjem odjela korisničke podrške
  • Izrada godišnjih planova prihoda od održavanja i planova unaprjeđenja odjela te odgovornost za realizaciju tih planova
  • Odgovornost za praćenje realizacije i konzumacije ugovora o održavanju
  • Osmišljavanje i unaprjeđenje usluga koje Omega Software pruža u segmentu korisničke podrške svojim korisnicima
  • Obilasci korisnika i praćenje zadovoljstva te analiza potreba korisnika u segmentu korisničke podrške za naše sustave. Prodaja dodatnih usluga korisničke podrške korisnicima u suradnji s odjelom prodaje
  • Koordinacija aktivnosti u rješavanju korisničkih upita u suradnji s odjelom korisničke podrške 2. razine
  • Unaprjeđenje kvalitete rada i metodologije u procesima korisničke podrške te internih sustava tvrtke
  • Upravljanje rasporedom resursa unutar odjela
  • Dokumentiranje najboljih praksi rješavanja korisničkih upita i kontinuirana izgradnja baze znanja s ciljem povećanja učinkovitosti
  • Sudjelovanje u radu centralne edukacijske akademije
  • Izvršava ostale poslove po nalogu direktora sektora i direktora poslovnog područja
  • Planira aktivnosti edukacije zaposlenika i odgovoran je za realizaciju
  • Vođenje, motiviranje i razvoj zaposlenika unutar područja odgovornosti (postavljanje ciljeva, praćenje radnog učinka, razvoj kompetencija, davanje povratnih informacija)
  • Izrada uputa, najboljih praksi i baze znanja s ciljem povećanja učinkovitosti postojećih i uvođenja novih djelatnika
  • Sudjelovanje u izradi prijedloga za buduća unaprjeđenja/proširenja rada sustava koje odjel koristi
  • Podrška u procesu zapošljavanja djelatnika u odjelu korisničke podrške razine 1

Uvjeti:

  • Napredno poznavanje Microsoft Office paketa
  • Minimalno godinu dana iskustva na sličnim poslovima
  • Minimalno B2 razina poznavanja engleskog jezika u govoru i pismu

Prednosti:

  • Iskustvo u komunikaciji s krajnjim korisnicima
  • Iskustvo u vođenju tima
  • Iskustvo u realizaciji projekata ili ugovora o održavanju
  • Poželjno poznavanje rada SQL jezika

Poželjne osobine:

  • Pregovaračke vještine
  • Usmjerenost organizaciji posla i poslovnim procesima kao faktorom kvalitete
  • Znanje u segmentu izrade i praćenja realizacije poslovnih planova
  • Sklonost timskom radu, motiviranost, odgovornost, etičnost i predanost poslu
  • Organiziranost, temeljitost, analitičnost i sustavnost u radu
  • Otvorenost, odgovornost, savjesnost, komunikativnost i proaktivnost
  • Sposobnost efikasnog rada pod pritiskom
  • Usmjerenost na rješavanje problema
  • Usmjerenost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Što nudimo?

  • Rad na velikim i zanimljivim projektima s ekipom vrhunskih stručnjaka
  • Mentor koji će ti pomoći pri uhodavanju u posao i dati ti opsežan uvod u naše metodologije
  • Edukacije, certificiranje u tehnologijama bliskim području rada
  • Redovan feedback na tvoj rad
  • Mjesečne stimulacije za izvanredan osobni angažman zaposlenika
  • Bonusi za preporuke zaposlenika kod zapošljavanja novih stručnjaka
  • Jubilarne nagrade za one najizdržljivije 😊
  • Božićnica, dar za djecu (u skladu s odlukom Uprave)
  • Vrijedni poklon paketi
  • Subvencionirana Multisport kartica
  • Naknade za rođenje djeteta, korporativni popusti kod različitih dobavljača/ pružatelja usluga
  • Slobodni dani (za sve važne stvari u životu, darivanje krvi koje potičemo i redovito organiziramo, slobodni dani za polaganje ispita)
  • Teambuilding, Summer party i kvizovi putem kojih na zabavan način ponavljamo, vježbamo, učimo
  • Mogućnost sudjelovanja u različitim projektima (edukativni, humanitarni, sportski)
  • Poticajna i ugodna radna atmosfera
  • Fleksibilno radno vrijeme, rad od kuće

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije