Technical Account Manager (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Mi u Omegi Software koristimo prednosti novih tehnologija kako bi olakšali svakodnevno poslovanje te u konačnici donijeli pozitivne promjene u radu naših korisnika.

Omegaše pokreće znatiželja, želja za znanjem i stvaranjem novih ideja. Volimo biti kreativni i stvarati nova tehnološki inovativna rješenja za unapređenje poslovnih procesa.

Više od 20 godina Omega software d.o.o. predvodnik je hrvatskog IT-ja, s naglaskom na kvalitetu i inovativnost.

Naš tim trenutno broji preko 100 stručnjaka iz raznih područja, a iz godine u godinu povećavamo obujam poslovanja te kroz tendenciju rasta želimo naše poslovanje obogatiti najkvalitetnijim zaposlenicima.

Što tražimo?

Tražimo Tehničkog voditelja računa koji će nadzirati i rješavati tehničke potrebe naših klijenata, a sve u suradnji s dediciranim razvojnim i konzultantskim timovima.

Kao tehnički voditelj računa, trebali biste biti tehnički potkovani, sposobni objasniti tehničke detalje i zahtjeve netehničkoj publici, uz kontinuiranu usmjerenost na rezultate i interno postavljene ciljeve.

U konačnici, trebali biste jačati odnose s kupcima kroz dobro poznavanje materije i kontinuiran rad na unaprjeđenju sustava kojeg klijent koristi te pružati aktivnu podršku interno i eksterno tijekom trajanja prodajnih procesa i aktivnosti.

Odgovornosti:

  • rad s raznim sustavima s naglaskom na uredsko poslovanje i DMS
  • identificiranje, prikupljanje i prenošenje informacije vezane za prodajne prilike
  • analiziranje potreba korisnika sustava i predlaganje nadogradnje ili dodatne funkcionalnosti u cilju optimizacije poslovnih procesa klijenta
  • sudjelovanje u poslovnoj analizi te implementaciji novih i nadogradnji postojećih sustava
  • koordiniranje i prioretiziranje usuglašene aktivnosti
  • uspostavljanje najbolje prakse rada i komunikacije, koje ujedno i dokumentirate
  • definiranje dugoročnih planova te način njihove egzekucije
  • pomaganje klijentu u ispravnom korištenju sustava
  • pružanje tehničke podrške dediciranim klijentima.

Uvjeti:

  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • dobra tehnička podloga i općenito tehničko znanje (SQL, .NET, Angular, web servisi...)
  • sposobnost razumijevanja potreba kupaca i predlaganja nadogradnji
  • izvrsne usmene i pisane komunikacijske vještine
  • timski rad
  • jake analitičke vještine i vještine rješavanja poteškoća.

Ostvarite svoje ciljeve u osobnom i profesionalnom razvoju, radom u zanimljivom i dinamičnom te nadasve pozitivnom okruženju.

Što nudimo?

  • Rad na velikim i zanimljivim projektima s ekipom vrhunskih stručnjaka
  • Mentor koji će ti pomoći pri uhodavanju u posao i dati ti opsežan uvod u naše metodologije
  • Edukacije, certificiranje u tehnologijama bliskim području rada
  • Redovan feedback na tvoj rad
  • Mjesečne stimulacije za izvanredan osobni angažman zaposlenika
  • Bonusi za preporuke zaposlenika kod zapošljavanja novih stručnjaka
  • Jubilarne nagrade za one najizdržljivije 😊
  • Božićnica, dar za djecu (u skladu s odlukom Uprave)
  • Vrijedni poklon paketi
  • Subvencionirana Multisport kartica
  • Naknade za rođenje djeteta, korporativni popusti kod različitih dobavljača/ pružatelja usluga
  • Slobodni dani (za sve važne stvari u životu, darivanje krvi koje potičemo i redovito organiziramo, slobodni dani za polaganje ispita)
  • Teambuilding, Summer party i kvizovi putem kojih na zabavan način ponavljamo, vježbamo, učimo
  • Mogućnost sudjelovanja u različitim projektima (edukativni, humanitarni, sportski)
  • Poticajna i ugodna radna atmosfera
  • Fleksibilno radno vrijeme, rad od kuće

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj