Specijalist korisničke podrške (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Mi u Omegi Software ne pratimo trendove nego ih interpretiramo i stvaramo. Koristimo prednosti novih tehnologija kako bi olakšali svakodnevno poslovanje te u konačnici donijeli pozitivne promjene u radu naših korisnika.

Omegaše pokreće znatiželja, želja za znanjem i stvaranjem novih ideja. Volimo biti kreativni i stvarati nova tehnološki inovativna rješenja za unapređenje poslovnih procesa.

Više 20 godina Omega software d.o.o. predvodnik je Hrvatskog IT-ja, s naglaskom na kvalitetu i inovativnost.

Naš tim trenutno broji preko 100 stručnjaka iz raznih područja, a iz godine u godinu povećavamo obujam poslovanja te kroz tendenciju rasta želimo naše poslovanje obogatiti najkvalitetnijim zaposlenicima.

Odjel korisničke podrške je ambiciozan i veseli tim koji pruža podršku našim klijentima kao i ostalim odjelima u organizaciji. Svakodnevno komuniciramo s korisnicima (telefonski i putem maila), pružamo im pomoć, rješavamo upite i vodimo brigu o našim klijentima te šaljemo zapisnike o održavanju.

Odgovornosti:

  • zaprimanje i evidencija korisničkih upita
  • vođenje računa o ažurnosti zaprimljenih upita i nadziranje „životnog ciklusa“
  • koordinacija i rješavanje korisničkih upita (odgovaranje na upite)
  • pružanje pomoći korisnicima u radu s našim poslovno-informatičkim rješenjima
  • praćenje realizacije plana podrške i periodično izvještavanje
  • svakodnevna komunikacija s korisnicima i drugim odjelima unutar tvrtke
  • administracija interne dokumentacije odjela
  • izrađivanje dokumentacije i izvještaja za korisnika
  • izrađivanje korisničkih uputa po zahtjevu korisnika
  • edukacija korisnika
  • suradnja s razvojnim timovima
  • mentorstvo novih kolega u timu

Uvjeti:

  • napredno poznavanje Microsoft Office paketa
  • minimalno godinu dana iskustva na sličnim poslovima
  • poznavanje SQL

Prednosti:

  • iskustvo u komunikaciji s poslovnim korisnicima
  • Poželjno poznavanje poslovnih procesa (računovodstvo, financije, pisarnica)
  • Iskustvo rada u ERP sustavu

Poželjne osobine:

  • sklonost timskom radu, motiviranost, odgovornost, etičnost i predanost poslu
  • organiziranost, temeljitost, analitičnost i sustavnost u radu
  • otvorenost, odgovornost, savjesnost, komunikativnost i proaktivnost
  • usmjerenost na rješavanje problema
  • usmjerenost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Što nudimo?

  • Rad na velikim i zanimljivim projektima s ekipom vrhunskih stručnjaka
  • Mentor koji će ti pomoći pri uhodavanju u posao i dati ti opsežan uvod u naše metodologije
  • Edukacije, certificiranje u tehnologijama bliskim području rada
  • Redovan feedback na tvoj rad
  • Mjesečne stimulacije za izvanredan osobni angažman zaposlenika
  • Bonusi za preporuke zaposlenika kod zapošljavanja novih stručnjaka
  • Jubilarne nagrade za one najizdržljivije 😊
  • Božićnica, dar za djecu (u skladu s odlukom Uprave)
  • Vrijedni poklon paketi
  • Subvencionirana Multisport kartica
  • Naknade za rođenje djeteta, korporativni popusti kod različitih dobavljača/ pružatelja usluga
  • Slobodni dani (za sve važne stvari u životu, darivanje krvi koje potičemo i redovito organiziramo, slobodni dani za polaganje ispita)
  • Teambuilding, Summer party i kvizovi putem kojih na zabavan način ponavljamo, vježbamo, učimo
  • Mogućnost sudjelovanja u različitim projektima (edukativni, humanitarni, sportski)
  • Poticajna i ugodna radna atmosfera
  • Fleksibilno radno vrijeme, rad od kuće

U selekcijski postupak uzet ćemo u obzir kandidate koji ispunjavaju uvjete u natječaju.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj