Konzultant (m/ž)

Zagreb, Croatia

U potrazi smo za osobom koja je organizirana, komunikativna i koja ima izražene analitičke sposobnosti. Uz navedeno, svakako cijenimo odgovornost te spremnost na učenje

Opis posla

Posao konzultanta uključuje analizu korisničkih zahtjeva, njihovo dokumentiranje (AS IS i TO BE) te predlaganje unaprjeđenja poslovnih procesa.

Konzultant radi na implementaciji i testiranju programskih rješenja, obuci ključnih korisnika, pisanju korisničkih uputa te pruža podršku u korištenju implementiranog rješenja.

Također, konzultant sudjeluje u procesu prodaje, odnosno pomaže u izradi ponude i prezentiranju programskih rješenja potencijalnim Klijentima te izrađuje Idejno rješenje

Trenutno smo u potrazi za više izvršitelja s različitom razinom iskustva koji bi radili na projektima implementacije DMS rješenja i sustavima po mjeri Korisnika.

Uvjeti

• Od Vas očekujemo minimalno 1 godinu iskustva na istim ili sličnim poslovima te spremnost na rad u uredu i lokaciji korisnika.

• Dobre komunikacijske i prezentacijske vještine te poznavanje rada na računalu preduvjet su za rad.

Prednosti

• Susreli ste se s agilnim razvojem i koordinirali ste agilnim timom?

• Poznajete metodologije vođenja projekata i imate iskustva rada u projektnim timovima?

• Posjedujete certifikat iz područja projektnog menadžmenta i/ili poslovne analize?

• Znate što je SQL i super se snalazite s podacima?

• Poznajete uredsko poslovanje i pojmovi poput podneska i akta nisu Vam nepoznanice?

Ako je odgovor na ova pitanja pozitivan onda smo mi sigurno prava firma za Vas!

Što nudimo?

• Osobni razvoj: uvođenje u posao uz iskusnog mentora, rad na zanimljivim projektima u dinamičnoj, poticajnoj, organiziranoj i zreloj okolini (ISO 9001, 15489, 27001).

Kontinuirano unapređenje i razvoj karijere: interni i eksterni treninzi, radionice, seminari, konferencije, stručno certificiranje i tečajevi (SCRUM, MS i PMI i ITIL certifikati, itd.).

• Ugodno okruženje: Svjesni smo da rokovi i zahtjevni projekti mogu biti prilično stresni, stoga se trudimo kompenzirati isto opuštenom i ugodnom  radnom atmosferom. Vrlo nam je važno poticajno i pozitivno ozračje te timski rad – razmjena ideja, metoda te znanja. Kod nas se uvijek nešto događa i stalno smo u pokretu.

 • Pogodnosti: vjerujemo u work&life balanse, stoga volimo petkom vikend započeti ranije a radno vrijeme ujutro prilagoditi svom bioritmu. Vikendi, blagdani i godišnji odmori rezervirani su isključivo za opuštanje, razonodu i zabavu. Naravno, tu su i stimulativna primanja, božićnica, te nagrađivanje dodatnog truda i zalaganja. Ako njeguješ sportski duh, uživat ćeš u organiziranim sportskim aktivnostima, vježbanju u vlastitoj teretani, te team building-zima za pamćenje. A ako si možda više za hranu, ples ili igru – organiziramo i razna druga prijateljska druženja i natjecanja.

Reci prijateljima za ovaj oglas